שירותי קייטרינג לכנסים

המטעמים של אמא

בתחום האירוח והקייטרינג ניתן למצוא היום שירותי אוכל מכל מיני סוגים. סושי, אסאדו, אוכל ביס, מה לא אבל אם אתם מחפשים שירותי אוכל שמגישים אוכל מיוחד באמת, אשר יהפוך את האירוע שלכם לחגיגת מטעמים וניחוחות שלא ישכחו אף פעם, אתם חייבים לטעום את שירותי אוכל של "המטעמים של אמא".

שירותי אוכל לאירועים לא קשה למצוא, אבל שירות אוכל כמו אלה הניתנים על ידי הקייטרינג "המטעמים של אמא" לא מוצאים כל יום, כי בראש המטבח של הקייטרינג עומדת אמא שמבשלת אוכל עדות בכל הסגנונות ובמתכונים סודיים ועל אירוח והגשה אחראי בנה שאולי שמנהל את העסק באהבה גדולה. אז אם אתם מעוניינים שאורחים שלכם ירגישו מפונקים ולחלקת המזון של האירוע יהיה ריח של המטבח של אמא, שירותי אוכל של "המטעמים של אמא" נועדו במיוחד עבורכם.

מבחר של תפריטים מותאמים הניתנים במסגרת שירותי אוכל של "המטעמים של אמא"

במסגרת שירותי אוכל של הקייטרינג "המטעמים של אמא" ניתן לקבל מספר תפריטים בנויים או לבצע שילובים בין מנות של כמה תפריטים, בהתאם לרצונכם, לאופי האירוע ולקהל האורחים אותו אתם מארחים.

אנו מציעים:

– תפריט חלבי עשיר במוצרים חלביים כשרים

– תפריט בשרי מגוון עם תבשילי בשר ריחניים

– תפריט אפרטיב מקורי המתאים לכל טעם

– תפריט צמחוני מיוחד שיאנו גורע מאיכות ועושר של האוכל המוגש

– תפריט מיוחד המתאים לאירוח כנסים בכל הגדלים

האני המאמין של "המטעמים של אמא"

בתור חברה הרואה בהכנת האוכל שליחות, אנו מקפידים להשתמש במצרכים איכותיים וטריים שנקנים כל יום בשוק על מנת לספק את הטעמים הטריים והאיכותיים ביותר.

את כל המטעמים אנו דואגים להכין עם המון חום ואהבה וזאת מתוך האמונה, כי אוכל מחמם את חלל הבטן, את הלב ואת הנשמה ובאמצעות שירותי אוכל איכותיים ניתן להעביר מסר חשוב לאורחי האירוע שיהיו מאוד נינוחים ומרוצים אחרי ארוחה טובה.

מכיוון שעל מטבחנו פוקדת אמא, שירותי אוכל שאנו מספקים מביאים עד אליכם אוכל מוכן שטעמו בדיוק כמו טעמו העשיר של האוכל שכולנו זוכרים מהבית של אמא.

אנו מאמינים בללכת עד הסוף עם הפנטזיה, ביכולתה של תוספת מקורית קטנה להפוך את האוכל לבלתי נשכח ובצורך להתמקד בקו קולינארי אחיד אך יחד עם זאת גם לדעת לשחרר וללכת שבי אחרי שיגעונותיו של כל לקוח.

שירותי אוכל שלנו הנם כשרים ואנו מספקים אותו באהבה גדולה לעשייה הקולינארית.