שירותי קייטרינג לכנסים

המטעמים של אמא

אם נמאס לכם מהאוכל המפונפן של חברות הקייטרינג ואתם מתגעגעים לריחות האופייניים למטבח של אמא, הגעתם למקום הנכון כי שירותי קייטרינג לכנסים של "המטעמים של אמא" יגישו לכם ולאורחיכם את הטעמים הנשכחים של פעם וימלאו את האירוע שלכם בריח אוכל עדות שכולם כל כך אוהבים!

קצת על קייטרינג "המטעמים של אמא"

קייטרינג "המטעמים של אמא" פועל מזה 7 שנים כעסק משפחתי ומספק את שירותי קייטרינג לכנסים תחת ניהולו הקפדני והחם של שאולי. על הכנת האוכל האוטנטי ש"המטעמים של אמא" מגישים במסגרת שירותי קייטרינג לכנסים, אחראית אמו.

ייחודיותם של שירותי קייטרינג לכנסים הניתנים על ידי הקייטרינג "המטעמים של אמא"

שירותו של הקייטרינג "המטעמים של אמא" ייחודי בכך שבמסגרת שירותי קייטרינג לכנסים שהוא מספק, הוא מגיש מטעמים אוטנטיים הלקוחים מהעדות השונות. המתכונים הייחודיים של המאכלים אותם מגישים "המטעמים של אמא" מועברים במשפחה מדור לדור וכך נשמר ייחודיותם הצבעונית שמשלבת את טעמן וניחוחן של כל עדות ישראל.

על מנת להתאים לכל סוגי האירועים ולכל סוגי הסועדים, שירותי קייטרינג לכנסים של הקייטרינג "המטעמים של אמא" מציע מגוון רחב של תפריטים שעונים על כל הטעמים והדרישות.

על מנת להתרשם מהמגוון העצום של המטעמים ומאיכותו של האוכל שמגישים "המטעמים של אמא" במסגרת שירותי קייטרינג לכנסים לחברות, תוכלו לקבוע פגישת היכרות עם שאולי שבה תוכלו לטעום ממה שצפוי להיות מוגש באירוע אותו אתם מתכננים.

השירותים המיוחדים של הקייטרינג "המטעמים של אמא"

קייטרינג "המטעמים של אמא" מספק לא רק שירותי קייטרינג לכנסים, אלא גם מגוון פתרונות כיבוד לסדנאות, ימי הדרכה, אירועים חברתיים, אירועי הרמות כוסית, ישיבות דירקטוריון ואירוח אורחים מחו"ל.

כל האוכל אותו מספקים שירותי קייטרינג לכנסים של הקייטרינג "המטעמים של אמא" מוגש בצורה אסטטית ובכמות שלא תשאיר אף לא אורח אחד רעב. האוכל של "המטעמים של אמא" מוצג תמיד בצורה מגרה ומעוררת תיאבון והמנות מאוד מפנקות.

שירותי קייטרינג לכנסים של "המטעמים של אמא" מציעים לא פתרון כיבוד, אלא חוויית אכילה שמכניסה את כל הניחוחות והצבעים של העדות לאווירת האירוע שלכם. על מנת שלאורחיכם לא יחסר דבר, שירותי קייטרינג לנכסים של "המטעמים של אמא" מגיעים עם כלים לעריכה והגשה וחיוכים לבביים של אנשי הצוות שעושה את עבודתם מתוך אהבה גדולה.

לקוחות החברה
קייטרינג "המטעמים של אמא" שמח לספק את שירותי קייטרינג לכנסים ללקוחותיו הרבים וביניהם בנק לאומי, חברת תרופות GCP, בנק הפועלים משרד הבריאות ועוד.

קצת מהתפריט המיוחד של שירותי קייטרינג לכנסים של "המטעמים של אמא"

– מקל קינמון שעטוף בקבב טלה ומתובל בפירות יבשים
– חזה עוף עם פטרוזיליה ובזיליקום ריחניים
– מעורב ירושלמי במתכון סודי
– מבחר תבשילי בשר חמים
– חומוס עם בשר במתכון משפחתי המוגש עם לאפות
– מבחר עצום של סלטים בהכנה ביתית מוקפדת
– מאכלים בוכריים ועיראקיים בעלי טעמים מקוריים שמזכירים את הילדות
– ארוחות בוקר חלביות שכוללות מוזלי תוצרת בית ומבחר עשיר של קישים טעימים
– בשר טלה המטופל באהבה על ידי אמו של שאולי
– סלמון במגוון מתכונים ריחניים
– כדורי בשר ברוטב עגבניות עשיר במיוחד
– פרגיות ברוטב יין לבן
– תבשיל קדירה ברוטב יין אדום ושזיפים
– ריבות ופאיים ביתיים שהכינה אמא
– קובה מקורי עם טחינה
– פוקאצ'ות במגוון מילויים
– עלי גפן ממולאים כמו פעם
– גלילי חצילים ממולאים בבשר
– מאפה סמבוסק ריחני במגוון מילויים
– בלינצ'ס במילויים ביתיים שונים
– תפוחי אדמה מוקרמים
– תבשילי אורז ריחניים
– עוגיות מרוקאיות ועוד