שירותי קייטרינג לכנסים

המטעמים של אמא

 

שירות קייטרינג לכנסים הם לא שירותי קייטרינג רגילים מכיוון שמדובר באירוע שהקונספט שלו שונה מהאירועים האחרים ולכן האוכל המוגש בו, חייב להיות בעל קונספט ייחודי אף הוא.

שירות קייטרינג לכנסים של הקייטרינג "המטעמים של אמא" מציעים את הקונספט המקורי של המטבח הביתי, אשר אין אדם שלא רוכש לו אהבה גדולה וגעגועים. מעבר לטעמם הייחודיים של המטעמים הביתיים של שירות קייטרינג לכנסים המוגשים על ידי "המטעמים של אמא", הגשת האוכל נעשית על ידינו עם דגש על אוויר אוטנטיים ומשפחתית מכיוון שמדובר על שירות קייטרינג לכנסים שמסופקים על ידי משפחה שרואה בעיסוק הקולינארי שלה שליחות.

אנו ב"המטעמים של אמא" מאמינים, כי אוכל הוא לא רק מזון, אלא הוא גם אחראי על יצירת אווירה, על מצב הרוח ועל האינטראקציה השוררת בין האנשים. מכיוון

שכך, לדעתנו על מנת לספק שירות קייטרינג לכנסים, על חברת הקייטרינג לספק לא רק את האכול ואת הצלחות, אלא גם את הנינוח המיוחד, על מנת לייצור אווירה חיובים שתביא למיקסום יעילותו של הכנס.

תוך כדי שירות קייטרינג לכנסים שאנו מספקים ללקוחותינו כמו משרד הבריאות, בנק לאומי ועוד, אנו דואגים להביא יחד עם האוכל גם את האווירה הייחודית התואמת את טעמיו, הרי היא האווירה הביתית והחמימה שאין אדם אשר יצליח לעמוד בה.

אנו ב"המטעמים של אמא" חושבים, כי אוכל קר משרה אווירה מנוקרת בעוד שאוכל חם שמעקצץ באף עם ניחוחות התיבול הביתיים, יעורר במקום אווירה חמה ונעימה ויקל על העשייה העסקית החשובה לבעלי הכנס. לכן, שירות קייטרינג לכנסים של "המטעמים של אמא" מותאמים לכנסים מסוגים רבים ומהווים פתרון מקורי לאירוח מושלם.

מנות הדגל שלנו המוגשים במסגרת שירות קייטרינג לכנסים שאנו מציעים

אנו מאמינים כי תבשילים ריחניים הם פנינת שירות קייטרינג לכנסים שאנו מציעים, לכן אנו שמחים להציע מגוון של תבשילי טלה ארומאטיים, תבשילי אורז בסומאטי, תבשילי בשר בקר עם פירות יבשים ועוד.

על מנת להעניק שירות קייטרינג לכנסים בעל טאצ' ייחודי ומיוחד, אנו מגישים קבבוני טלה על מקלות קינמון, כדורי בשר ברוטב עגבניות עשיר ומאושר, גלילי חציל ממולאים בבשר בקר ריחני ומתובל, עלי גפן ממולאים המיוחדים של אמא ואפילו קובה תוצרת בית הנעשה במתכון סודי שמועבר בתוך המשפחה מדור לדור.

אם אתם מחפשים שירות לבבי הניתן עם אהבה גדולה לעשייה הקולינארית ומאכלים ביתיים איכותיים, אנו נשמח לקבוע עמכם פגישת הכרות שבמהלכה תוכלו להתרשם משירותינו ולטעום מטעמנו.