שירותי קייטרינג לכנסים

המטעמים של אמא

אתם מתלבטים איזה תפריט קייטרינג בחור על מנת שהאירוע שלכם יצליח להיות טעים מקורי ומגוון? אתם מחפשים ראיון מקורי של תפריט קייטרינג שונה שמביא עימו גם ערך מוסף? אולי אתם מחפשים תפריט קייטרינג שישאיר את האורחים ללא מילים? אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבנות תפריט מיוחד שיתאים במיוחד לצרכים שלכם.

מה חשוב לזכור כשבונים תפריט קייטרינג

– כאשר מדובר באירוע בוקר, על תפריט קייטרינג להיות קליל על מנת שלא להכביד על האורחים.

– כאשר מעוניינים לספק ארוחה קלה, כדאי לבחור תפריט קייטרינג חלבי שיכלול מבחר סלטים, גבינות וקישים.

– כשמדובר באירוע המתרחש בערב, כדאי להגיש לאורחים תפריט קייטרינג שמורכב מתבשילי בשר חמים.

– כאשר בונים תפריט קייטרינג לאירוע שבו על האוכל להיות חלק מהאירוע אך לא לתפוס את המקום המרכזי בו, כדי להרכיבו ממטעמי ביס קטנים שניתן לאכול בעמידה תוך כדי שיחה.

– כאשר מדובר באירוע משפחתי שמכנס את כל המשפחה המורחבת תחת קורת גג אחת, כדי לבנות תפריט קייטרינג מגוון במטעמים שונים שהשילוב ביניהם יצור פאזל קולינארי רבגוני ומרתק וישביע את רצונם של כל בני המשפחה, גם הגדולים וגם הקטנים.

– מכיוון שעבור הלקוח הישראלי מזון מהווה חלק חשוב מאוד אם לא החשוב ביותר מהנאתו, חשוב לבחור תפריט קייטרינג שאת המזון שבו מכינים ממוצרים טריים שמשבחים את האוכל ומוסיפים לו ערך תזונתי נוסף.

– חלק חשוב לא פחות מהאוכל שמוגש באירוע הוא צורת הגשתו האסטטית. על מנת לעורר חשק ולחמם את האווירה על תפריט קייטרינג להיות מוגש בצורה המותאמת לסוג האירוע ולאורחים שיתארחו בו וזאת מבלי לגרוע מהרמה הגבוהה של האסטטיקה בתהליך ההגשה.

התפריטים של "המטעמים של אמא"

אצלנו תמצאו הרבה סגנונות של אוכל שמתכוניו נלקחים מכל העדות ונרקחים במיוחד עבור כל אירוע על ידי טבחית העל הפוקדת על מטבחינו, האמא. בין המגוון הרחב של התפריטים שלנו תמצאו תפריט חלבי עם בלינצ'ס ביתיים במילויים מפתיעים, מבחר ממרחי גבינות, קישים במגוון טעמים וריבות ביתיות.

תפריט נוסף שאנו מציעים ללקוחותינו, הוא תפריט בשרי עשיר שכולל תבשילים ריחניים בתיבולים מקוריים, הנעשים בסגנונות הכנה שמקורן בתקופות מרתקות, תבשילי אורז ארומאטיים, חומוס עם מבחר תוספות ועוד.

למי שמעוניין באוכל ביס, אנו מציעים תפריט אפרטיב שכולל גלילי חצילים המיוחדים של אמא, סמבוסק שזוף עם מילויים חמים, פוקאצ'ות חמימות, קובה אוטנטי, עלי גפן וקישים מדהימים שמתכונם שמור בראשה של אמא.